Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

Skandal’ın Adresi Almanya
Skandal’ın Adresi Almanya

Almanya’da Skandal Pankart: ‘Erdoğan’ı Öldürene’ Ödül! Almanya’da başbakanlık binası önünde lüks bir aracın önüne, “Bu aracı istiyorsan Erdoğan’ı öldür” pankartı asıldı.

Almanya’da Skandal Pankart: ‘Erdoğan’ı Öldürene’ Ödül!

Almanya’da başbakanlık binası önünde lüks bir aracın önüne, “Bu aracı istiyorsan Erdoğan’ı öldür” pankartı asıldı.

Geçtiğimiz aylarda,  PKK’lıların  Cumhurbaşkanı  Tayyip Erdoğan’ın başına silah dayatıldığı gösterinin gerçekleşmesine izin veren  İsviçre yönetiminin ardından bu sefer de,  Almanya bir skandala sahne oldu.  Almanya’da başbakanlık binası önünde lüks bir aracın önüne, “Bu aracı istiyorsan Erdoğan’ı öldür” pankartı asıldı.

“ERDOĞAN’I ÖLDÜR BU ARAÇ SENİN”

Türk düşmanlığında zirve yapan Almaya, en son Türk bakanların  Almanya’da gurbetçilerle bir araya gelmesine engel olmuş, hatta bakanlarımızın ülkeden sınır dışı edilmesine varacak kadar antidemokratik yöntemlere başvurmuştu. Haber7’de yer alan habere göre, yeni skandal ise  Almanya başbakanlık binası önünde yaşandı. Nazi’ler, “Erdoğan’ı öldür bu araç senin” yazılı pankart açtılar, Alman polisi ise sadece izlemekle yetindi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Almanya başkanlık binası önünde Erdoğan’ı öldürmek için çağrıda bulunan hatta araba hediye edenlerin yer aldığı video sosyal medyada kısa sürede yayıldı ve kullanıcılar tarafından büyük tepki aldı. Bazı kullanıcılar “Darbeci  Sisi’yi kırmızı halı ile karşılayan  Almanya, halkın büyük desteği ile seçilen Erdoğan’ı öldürmekle tehdit ediyor” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ALMANYA’DA VATANDAŞLARLA BULUŞMASI YASAKLANDI

G-20 Zirvesi için Hamburg’a gidecek olan  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Alman makamlar, Erdoğan’ın burada vatandaşlarla buluşmasına da yasak getirdi.

İSVİÇRE’DE DE ERDOĞAN KARŞITI PANKART AÇILMIŞTI

Terör örgütlerinin yuvası haline gelen  İsviçre’de de  Türkiye karşıtı skandal gösteri düzenlenmişti. Mart ayında düzenlenen gösteride açılan pankartta, Erdoğan’ın başına silah dayayıp ‘öldürün’ mesajı verildi. Terör örgütü  PKK’nın finans kaynaklarından  İsviçre, uzun süredir örgüt üyelerine ev sahipliği yapıyor.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz