Hz. İmam Ali (aleyhisselam): “Allah, sizi boş yere yaratmamış, başıboş bırakmamış, sapkınlığa ve körlüğe terk etmemiştir.” ..
ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

Özgündüz, “Darbe girişimini ve gündemi değerlendirdi”
Özgündüz, “Darbe girişimini ve gündemi değerlendirdi”

Halkalı Zeynebiye camiinde binlerce kişiye seslenen Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz ülkemizde yapılmak istenen darbe girişimini ve gündemi değerlendirdi. “Empeyalistlere siyonistlere hizmet eden ve ülkemizde ihtilal yapmak isteyen kim varsa Allah onları yok etsin” Bu sözler Türkiye Caferileri Selahattin Özgündüz’e ait. Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, yapılmak istenen darbe girişimini ve gündemi değerlendirdi. “ABD’nin BOP […]

Halkalı Zeynebiye camiinde binlerce kişiye seslenen Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz ülkemizde yapılmak istenen darbe girişimini ve gündemi değerlendirdi.
“Empeyalistlere siyonistlere hizmet eden ve ülkemizde ihtilal yapmak isteyen kim varsa Allah onları yok etsin”

Bu sözler Türkiye Caferileri Selahattin Özgündüz’e ait.

Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, yapılmak istenen darbe girişimini ve gündemi değerlendirdi.

“ABD’nin BOP projesi Türkiye’de dahil, bölge ülkelerini bölüp parçalama projesiydi. Bu projenin önündeki en büyük engellerden birisi kahraman ordumuzdur. Bölücü unsurları şehirlerden sildi, dağlarda keklik gibi avlamakta. Buna engel olmak için orduyu demoralize etmek, gözden düşürüp, itibarsizlaştirmak, milletiyle karşı karşıya getirmek için bu kumpas kurulmuştur .

MİLLETÇE VE DEVLETÇE iktidarı, muhalefetiyle bize düşen görev, ordunuzu sevmek, itibarını, moralini yükseltmektir. Bu olaydan istifade ederek, bunun tersini yapmak tam da ihtilal girişimcilerinin, bunları maşa olarak kullananların amacına hizmet olur.Milli birliğimiz, toprak bütünlüğümüz ve devletimizin bekasi herşeyin üzerinde tutulmalı ama herkes tarafından.Ordu kendi içindeki çürükleri kendisi ayiklamali, dışarıdan müdahil olunmamalı.Siyasetin içinde belki de sağlam ceviz daha azdır.

Bu girişimde bulunan, Emperyalizmin, Siyonizmin, dış düşmanların menfaati için, ülkesine zarar vuran bu ihtilalci girişimcilerle birlikte kim varsa Allah cümlesini yok etsin.. Bu olayda büyük çoğunluğu polis olan hayatını kaybeden vatan evlatlarina, ailelerine, kurumlarına, milletimize başsağlığı diliyorum.”

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz