Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
GADİR-İ HUM PROGRAMINA DAVET

GADİR-İ HUM PROGRAMINA DAVET

CAMİİ AÇILIŞINA DAVET

CAMİİ AÇILIŞINA DAVET

Özgündüz Iğdır’ın Aralık ilçesindeki açılışlara katıldı

Özgündüz Iğdır’ın Aralık ilçesindeki açılışlara katıldı

Vefat Eden Alimlerimiz Mezarları Başında Anıldı

Vefat Eden Alimlerimiz Mezarları Başında Anıldı

Özgündüz’den Teşekkür Mesajı

Özgündüz’den Teşekkür Mesajı

Özgündüz, Câbir ve Caferider’den Zehra Ana Derneği Iğdır Şubesine Ziyaret
Özgündüz, Câbir ve Caferider’den Zehra Ana Derneği Iğdır Şubesine Ziyaret

Özgündüz, Câbir ve Caferider’den Zehra ana derneği Iğdır şubesine ziyaret Türkiye Caferileri lideri Hüccet-ül İslam sayın Selahattin Özgündüz, Caferi Alimler Birliği (Câbir) ve Caferider yönetimlerinden bir heyet Zehra ana yardımlaşma ve Dayanışma derneği Iğdır şubesine bir ziyarette bulundular. 30 Haziran Çarşamba günü saat 13.00 da gerçekleşen ziyarette, Zehra ana derneği Iğdır şubesi başkanı Rukayye Yılmaz […]

Özgündüz, Câbir ve Caferider’den Zehra ana derneği Iğdır şubesine ziyaret
Türkiye Caferileri lideri Hüccet-ül İslam sayın Selahattin Özgündüz, Caferi Alimler Birliği (Câbir) ve Caferider yönetimlerinden bir heyet Zehra ana yardımlaşma ve Dayanışma derneği Iğdır şubesine bir ziyarette bulundular.
30 Haziran Çarşamba günü saat 13.00 da gerçekleşen ziyarette, Zehra ana derneği Iğdır şubesi başkanı Rukayye Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri konuklarını kapıda karşılayarak, Türkiye Caferileri lideri Hüccet-ül İslam sayın Selahattin Özgündüz’e çiçek takdim etti.
Zehra ana derneği Iğdır şubesi başkanı Rukayye Yılmaz konuklara hoşgeldiniz diyerek ziyaretten memnuniyetini belirtti.
Rukayye Yılmaz, takdir ve teşekkür ederek şöyle dedi;
“Nazik ziyaretleriniz ile bizleri onure ettiğiniz için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz yüce rabbim değerli liderimize ve sizlere sağlıklı uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin inşallah.”
Ziyarette, Türkiye Caferileri lideri Hüccet-ül İslam sayın Selahattin Özgündüz hocamızda kısa bir konuşma yaparak Zehra ana derneğinin halkımızın tam ihtiyaç duyduğu dönemde oluşmasının önemine değindi. Özgündüz şöyle dedi; Zehra ana derneği önceliğini eğitim gören çocuklara burs sağlamakla vermelidir, eğitimin çoğaldığı coğrafyada fakirlik ve yoksulluk da azalmış olur.
Özgündüzden sonra Caferi Alimler Birliği (Câbir) başkanı seyit Seccad Karakuş da kısa bir konuşma yaparak ayet ve hadislerde ki yardımlaşmanın önem ve mükâfatına değindi.
Ziyaret esnasında, Zehra ana derneğinde çalışan emektar bayanlar kendi el emekleriyle hazırlamış oldukları yiyeceklerden ikrâmda bulundular.
Ziyarette, Zehra ana derneğinin faaliyetleri hakkında bir animasyon filmi de izletildi.
Ziyarette Câbir başkanı seyit Seccad Karakuş, başkan yardımcısı Şirali Bayat, Sekreter Ali Koç, Iğdır temsilcisi Behlül Salmanlı, Caferider yönetiminden Ahmet Atabey ve arkadaşları hazır bulundular.
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz