Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
CABİR’DEN TAZİYE MESAJI

CABİR’DEN TAZİYE MESAJI

İstanbul Halkalı’da yüzbinler Hz. Hüseyin’e (a.s) Lebbeyk Dedi

İstanbul Halkalı’da yüzbinler Hz. Hüseyin’e (a.s) Lebbeyk Dedi

Gadir-i Hum Bayramı Halkalı’da Coşkuyla Kutlandı

Gadir-i Hum Bayramı Halkalı’da Coşkuyla Kutlandı

GADİR-İ HUM PROGRAMINA DAVET

GADİR-İ HUM PROGRAMINA DAVET

CAMİİ AÇILIŞINA DAVET

CAMİİ AÇILIŞINA DAVET

Merkel: Önlemler Kaçınılmaz
Merkel: Önlemler Kaçınılmaz

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in sözcüsü Steffen Seibert, Merkel’in, Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel tarafından açıklanan Türkiye’ye yönelik önlemlerin ‘gerekli ve kaçınılmaz’ olduğunu söylediğini aktardı. Seibert, Twitter’dan yaptığı açıklamada “Merkel: Dışişleri Bakanı tarafından açıklanan Türkiye’ye yönelik önlemler gerekli ve kaçınılmaz” diye yazdı. Almanya Dışişleri Bakanı Gabriel, Türkiye’de artık Alman şirketlerin yatırım yapabileceği garantisini veremeyeceklerini söylemiş ayrıca Türkiye’ye […]

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in sözcüsü Steffen Seibert, Merkel’in, Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel tarafından açıklanan Türkiye’ye yönelik önlemlerin ‘gerekli ve kaçınılmaz’ olduğunu söylediğini aktardı.

Seibert, Twitter’dan yaptığı açıklamada “Merkel: Dışişleri Bakanı tarafından açıklanan Türkiye’ye yönelik önlemler gerekli ve kaçınılmaz” diye yazdı.

Almanya Dışişleri Bakanı Gabriel, Türkiye’de artık Alman şirketlerin yatırım yapabileceği garantisini veremeyeceklerini söylemiş ayrıca Türkiye’ye seyahat edecek Almanya vatandaşları için yeni bir seyahat uyarısı yapmıştı.

Almanya’dan Türkiye’ye seyahat edecek kişilerin, kısa süreli seyahatleri de dahil olmak üzere, daha dikkatli olması ve Alman elçiliklerine bildirmelerinin gerekli olduğu belirtilen açıklamada “Dışişleri Bakanlığı, her zaman, Alman vatandaşlarının tutuklanması konusunda vaktinde bilgilendirilmiyor ve her zaman Alman elçiliklerinin hizmet vermesine izin verilmiyor” denmişti.

Gabirel ayrıca “Alman aktivistin (Peter Steudtner) Türkiye’de tutuklanmasının önceden planlandığı açık. Alman aktivistin tutuklanması orantısız ve hukuka uygun değil. Türkiye’de gözaltına alınan Alman vatandaşlarının davaları eleştirel sesleri susturmaya yönelik bir girişim” ifadelerini kullanmıştı.

Gabriel: Çok Sabrettik!

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz