Caferi Âlimler Birliğinden (Câbir) Kamuoyuna Duyuru

Caferi Âlimler Birliğinden (Câbir) Kamuoyuna Duyuru

Kerbela’nın küçük şehidi  Hz. Ali Asker

Kerbela’nın küçük şehidi Hz. Ali Asker

Dünya Ali Asker Günü

Dünya Ali Asker Günü

Yerlikaya’dan Özgündüz’e Ziyaret

Yerlikaya’dan Özgündüz’e Ziyaret

Afrika’da Lebbeyk Ya Hüseyin Nidası

Afrika’da Lebbeyk Ya Hüseyin Nidası

Libya’dan Çöl Sıcakları Geliyor
  • Ana Sayfa DÜNYA
  • 28 Haziran 2017 - 11:26:47
Libya’dan Çöl Sıcakları Geliyor

Havaların bir türlü ısınmamasından şikayet edilen günlerin ardından Ramazan’ın bitmesiyle sıcaklık da etkisini göstermeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, Türkiye önümüzdeki günlerde Libya üzerinden gelen kavurucu çöl sıcaklarının etkisi altına girecek. Sıcaklığın önümüzdeki günlerde daha da artacağını kaydeden Meteoroloji özellikle bu artışın Perşembe ve Cuma gününden itibaren hissedilir derecede olacağını bildirdi. Sıcaklıklar İstanbul’da […]

Havaların bir türlü ısınmamasından şikayet edilen günlerin ardından Ramazan’ın bitmesiyle sıcaklık da etkisini göstermeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, Türkiye önümüzdeki günlerde Libya üzerinden gelen kavurucu çöl sıcaklarının etkisi altına girecek.

Sıcaklığın önümüzdeki günlerde daha da artacağını kaydeden Meteoroloji özellikle bu artışın Perşembe ve Cuma gününden itibaren hissedilir derecede olacağını bildirdi. Sıcaklıklar İstanbul’da Perşembe Cuma günü 35 dereceye kadar ulaşırken, Ege’de Perşembe ve Cumartesi arası 45 derece ile sıcaklık rekorunun kırılması bekleniyor.

Ankara da Libya sıcaklarından nasibini alacak. Ankara’da sıcaklığın 34 derece olması ve haftasonunda sıcaklıkların 39 dereceye kadar yükselmesi bekleniyor.

Karadeniz’de de kısa süreli yağışlarla birlikte sıcak hava kendini gösteriyor. Doğu Anadolu’da da sıcaklık artıyor. Bazı kentlerde ise yerel yağışlar bekleniyor.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz