Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

İran Sokakları : Suudi Arabistan’a Ölüm
İran Sokakları : Suudi Arabistan’a Ölüm

İran Parlamentosu ve İmam Humeyni türbesi önünde gerçekleştirilen çifte saldırılar sonucunda hayatını kaybeden 17 kişi için yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreni düzenlendi.

 

İran’daki çifte saldırıda hayatını kaybedenler için cenaze töreni düzenlendi. Törende “Suudi Arabistan’a ölüm” ve “ABD’ye ölüm” sloganları atıldı.

İran’da parlamento binasında ve İmam Humeyni türbesi önünde gerçekleştirilen çifte saldırılar sonucunda hayatını kaybedenler için cenaze töreni düzenlendi.

İran Parlamentosu ve İmam Humeyni türbesi önünde gerçekleştirilen çifte saldırılar sonucunda hayatını kaybeden 17 kişi için yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreni düzenlendi.

HAMANEİ DUA ETTİ

İran  Cumhurbaşkanı  Hasan Ruhani cenaze törenine katılarak hayatını kaybedenler için dua etti.  İran İslam Cumhuriyeti’nin dini lideri  Ayetullah Ali Hamanei, terör saldırısının  Tahran’ın ABD ve onun yandaşı  Suudi Arabistan’a olan düşmanlığını arttıracağını ifade ederek, “Saldırı  İran halkının azmine zarar vermeyecek ve saldırı sonucunda ABD hükümeti ve onun  Suudi Arabistan gibi bölgedeki yandaşlarına olan düşmanlığın artmasından başka bir şey olmayacak” dedi.

“ABD’YE ÖLÜM, SUUDİ ARABİSTAN’A ÖLÜM” SLOGANLARI

Başkent  Tahran’da düzenlenen cenaze törenine katılan İranlılar  Suudi Arabistan,  İsrail ve  Amerika aleyhine sloganlar attı. Törende “Suudi  Arabistan’a ölüm” ve “ABD’ye ölüm” sloganları atıldı.

IŞİD SALDIRISINDA 17 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Tahran, Çarşamba günü parlamento binasına ve İmam Humeyni türbesine düzenlenen terör saldırılarıyla sarsılmış, saldırılarda 17 kişi hayatını kaybetmişti.

Saldırıları terör örgütü IŞİD üstlenirken, Devrim Muhafızları’nın açıklamasında saldırının arkasında  Suudi Arabistan’ın olduğu iddia edilmişti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz