Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

İran, Katar’a Gıda Malzemesi Gönderdi
İran, Katar’a Gıda Malzemesi Gönderdi

Körfez ülkeleri ve Suudi Arabistan, Katar ile ilişkilerini keserek, kara, hava ve deniz kapılarını kapattı. Dünyayla tek bağlantısı karşı kıyıdaki İran olan Katar’a ilk yardım eli de bu ülkeden geldi.

Körfez ülkeleri ve Suudi Arabistan’ın Katar ile ilişkilerini keserek, kara, hava ve deniz kapılarını kapamasının ardından harekete geçen İran, Katar’a gıda sevkiyatına başladı.

Körfez ülkeleri ve  Suudi Arabistan,  Katar ile ilişkilerini keserek, kara, hava ve deniz kapılarını kapattı. Dünyayla tek bağlantısı karşı kıyıdaki  İran olan  Katar’a ilk yardım eli de bu ülkeden geldi. Suyun karşı kıyısındaki  İran,  Katar’a gıda sevkıyatı yaptığını açıkladı.

“GERİLİMİN YÜKSELMESİ BÖLGEDEKİ HERKESE ZARAR VERİR”

İran  Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü  Behram Kasımi, bakanlığın web sitesinden yaptığı açıklamada aralarında anlaşmazlık bulunan ülkeleri açık bir diyaloğa çağırarak, Körfez’deki komşu ülkeler arasındaki gerilimin yükselmesinin bölgedeki herkesin menfaatine zarar vereceğini söyledi.  İran Zirai Ürün İhracatçıları Başkanı Rıza Nurani ise,  İran tarafından gönderilen gıda sevkiyatının 12 saat içinde  Katar’a ulaşacağını açıkladı.

Katar’ın Başkenti Doha’da Halk Marketlere Hücum Etti 

UZUN TIR KUYRUKLARI OLUŞTU

Suudi  Arabistan ile  Katar sınırında  Katar’a gıda götüren uzun tır kuyrukları oluştu. Maldivler, terörizmi ve aşırıcılığı cesaretlendiren etkinlikler sebebiyle  Katar’la ilişkisini kestiğini açıkladı.

FIFA ise, 2022 Dünya Kupası’nın yapılacağı  Katar için kısa bir açıklama yaparak,  Katar kupa organizatörleri ile görüştüğünü ve  Katar’la temas halinde bulunduklarını, şu an için başka açıklamalarının bulunmadığını duyurdu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz