Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

İMAM RIZA’NIN ŞEHADETİ

İMAM RIZA’NIN ŞEHADETİ

İSLAM PEYGAMBERİ FAHR-İ KÂİNAT EFENDİMİZİN (S.A.A) VEFATI

İSLAM PEYGAMBERİ FAHR-İ KÂİNAT EFENDİMİZİN (S.A.A) VEFATI

İNANCINA KARŞI OLAN SENİ ÖVERSE BUNDA BİR ŞEYLER VAR DEMEKTİR! BÖYLELERİNE DİKKAT!
 • MehdiAksu
  • Mehdi Aksu
  • m.aksu@caferialimler.com
  • 13 Mart 2019 - 00:51:52
  • Gsterim : 346 views

İNANCINA KARŞI OLAN SENİ ÖVERSE BUNDA BİR ŞEYLER VAR DEMEKTİR! BÖYLELERİNE DİKKAT!

Tufeyli: Hizbullah’a hakaret eder, küfreder. Direniş cephesini Pers milliyetçiliği görür.
Fitne ve fesat içerikli konuşmalarını “flash açıklama” olarak  yayınlar.
Bu nedenle “Ehlisünnet içerisinden direnişe karşı olan odakların dostu ve onlara göre, hakkında Şiilerin önemli din adamı” tabiri kullanılır.

Muhammed El Huseyni: İşi, gücü, uğraşı direniş  cephesi ile uğraşmak ve taz’if etmektir. Emperyalizme karşı dili tatlı ve yumuşaktır ama  emperyalizm karşısında duranlara karşı akrep dillidir. Bundan dolayı Vahabiler ve ABD istihbaratı sayesinde bir çok Arap televizyonlarında “Şii Otorite” olarak tanımlanır, onlar tarafından önemsenir  ve onlara göre Sevilen Şiidir!

Muhammed el Hac Hasan: Lübnan’lıdır. Avrupa Birliğinin Hizbullah’ı terörist örgüt listesine almasını savunuyor ve Velayet-i Fakih kavramını gereksiz görüyor. Buda ABD Başkanı Trump’un seçim çalışmalarına katılacak kadar “Sevimli Şii” bir din adamıdır.

Hasan Allahyari: Afganistan’lıdır. Şu anda Amerika’da yaşamaktadır. Sabah akşam bir Tv kanalında Ehlisünnet kardeşlerimizin değerlerine ve aziz müçtehitlerimize  hakaret ediyor. Ehlibeyti tebliğ etme bahanesi ile Müslümanlar arasında nefreti körüklüyor. Bundan dolayı batı mihrakların lisanında ve emperyalizm medyasında iyi ve otoritesi olan “derin bir Şii alimidir.”

Mahmud Abdurrıza el-Sorhi: Kerbela’yı içten çökertme planının baş aktörü. Kendisini Irak’ın en büyük merceiyyet makamı olarak tanıtan biri. Beyaz emmamesini değiştirerek siyah emmame takmaya ve kendisine “seyyit Heseni” dedirtmeye başlayan biri.

2005 yılında Hille’de büro açarak halka kaynağı belirsiz para dağıtmaya ve gençleri yanına çekmeye çalışan biri. İmam Mehdi ile irtibatta olduğunu iddia eden biri.

Bütün müctehitlere ve özellikle Ayetullah Sistani’ye tehditler savuran ve hakaretler eden biri.

Baasçılarla tekfircilerin beraber başlattıkları terör saldırılarını fırsat bilen Sorhi Suudi Arabistan’ın da desteğiyle etrafındakileri silahlandırarak Kerbela’yı içerden çökertmeye ve emniyet güçleriyle çatışmaya başlayan biri.
Kimlerin ve hangi odakların adamı ve kiraladığı olabilir sizce?…

Yasir El Habib Londra’da yaşıyor. Bir tv de konuşmalar yapıyor. İslam adına konuşmalarında sivri ve akrep bir dil kullanıyor… İslam maarifinde savaşlardan başka bir konu yokmuş gibi genelde savaş ve kanlı hadiseler üzerinde duruyor. Aziz müçtehitlerimize alaylı bir tarzda hakaretler ediyor ve Ehlisünnet kardeşlerimizin değerlerine hakaret ediyor…

Böyleleri sadece saydıklarımız değillerdir. İran’da var, Türkiye’de müçtehit inkar edip, taklidi reddeden… var, Irak’da var… var var var ama muvaffak olamayacaklar inşallah. Zira Ehlibeyt mektebi sahipsiz bir mektep değildir ve onun gerçek sahibi İmam-ı Asr’dır ve bizlerde Arı gibi vızıldayanlarız ve ömrümüzün sonuna kadarda vızıldayanlardan oluruz inşaallah

Bunların Sünni versiyonları da yok değildir elbet. Bunlar bir makasın iki ağzı gibidirler. Birbirinin aksine hareket etselerde makas misali aynı amacı gütmektedirler. Bu makas ise Müslümanları sömürmek için mezhep çatışmaları çıkarmak isteyen emperyalizm ve siyonizmin elindedir.

Allah bunları amirleri ile beraber kahru perişan etsin inşallah ve Şiası ile Ehlisünneti ile bunlara ve oyunlarına karşı cümlemizi basiretli kılsın ve iki yaşındaki deve gibi olmamızı tevfik buyursun inşaallah.

Selam ve dua ile
Mehdi Aksu

 • Etiketler
 • Yorumla
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz