Abdullahiyan, yarın Türkiye’ye gelecek.

Abdullahiyan, yarın Türkiye’ye gelecek.

İran dünyaya duyurdu! ABD’yi endişelendiren adım

İran dünyaya duyurdu! ABD’yi endişelendiren adım

HAYAT PINARI BİLGİ YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

HAYAT PINARI BİLGİ YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Ankara-Tel Aviv Hattında Neler oluyor

Ankara-Tel Aviv Hattında Neler oluyor

Hacı Tale Bağırov’un Basın Açıklaması

Hacı Tale Bağırov’un Basın Açıklaması

Erdoğan’ın, Van’da “Gençlik Buluşması”
Erdoğan’ın, Van’da “Gençlik Buluşması”

      Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van’da “Gençlik Buluşması” programına katıldı, gençlerle sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında seçim konusunda ve Yunanistan’la ilişkilere değindi. Bay Kemal diyor ki seçim tarihini açıkla. Ya neyi açıklayacağım? Seçimin tarihi belli. Önümüzdeki yılın Haziran’ında seçim var. Ama bu ikide bir Kasım’da seçim var diyor. Bay Kemal Kasım’da seçim yok. […]

 

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van’da “Gençlik Buluşması” programına katıldı, gençlerle sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında seçim konusunda ve Yunanistan’la ilişkilere değindi.

Bay Kemal diyor ki seçim tarihini açıkla. Ya neyi açıklayacağım? Seçimin tarihi belli. Önümüzdeki yılın Haziran’ında seçim var. Ama bu ikide bir Kasım’da seçim var diyor. Bay Kemal Kasım’da seçim yok. Seçim Haziran’da, kendini oraya hazırla. Sen önce aday mısın, değil misin onu bir açıkla. Ya adaylığını açıkla, sen aday değilsen adayını açıkla.

Efes 2022 tatbikatındaydık birlikte oradan bi yerlere mesaj verdik. Onlar da anlamış olacak ki hemen bir toplantı yaptılar. Bir momentum açıkladılar. Artık bundan sonra Türkiye’nin aleyhinde herhangi bir açıklama yapmayacağız. Dışişlerinden arkadaşlar bu konuda söyleyeceğiniz bir şey var mı dediler. Yeni söyleyeceğimiz bir şey yok biz söyleyeceğimizi söyledik.

Aramıza üçüncü kişileri sokmayalım dedik. Aradan 15 gün geçti sen gidiyorsun ABD’de senatoda Türkiye’nin aleyhine konuşma yapıyorsun. Yemezler Miçotakis yemezler. Ataların senin çok iyi bilirler, faturası ağır olur. Kurulan üsleri niçin yaptınız diye sorduğumuz zaman Ruslara karşı diyorlar. Ukrayna’ya karşı Ruslara ne yaptınız.

Her şeyleri yalan. Batı’ya güven olmaz. Batı’nın alacaksan ilmini, sanatını alırsın ama siyasette batının siyasetine güven olmaz. Bunlar bizi AB’de bile sene 63 o günden bu güne hala oyalıyorlar. Aslında 59’da başladı ama hep oyaladılar. Bunlarda yalan almış başını gidiyor. Dürüstlük yok bunlarda. Dürüstlük bizim milletimizde var.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz