Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; news_yandex_ru has a deprecated constructor in /home/cafe6707/public_html/wp-content/plugins/news-yandex-ru/news-yandex-ru.php on line 17
Erdoğan’dan PYD/YPG’ye Operasyon Sinyali | caferiâlimler
Hz. İmam Ali (aleyhisselam): “Allah, sizi boş yere yaratmamış, başıboş bırakmamış, sapkınlığa ve körlüğe terk etmemiştir.” ..
ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

Erdoğan’dan PYD/YPG’ye Operasyon Sinyali
Erdoğan’dan PYD/YPG’ye Operasyon Sinyali

Erdoğan, iftar sonrası yaptığı açıklamada, PYD/YPG’den sınırlara yönelik bir tehdit gelmesi halinde, Suriye’ye “Fırat Kalkanı”nda olduğu gibi müdahale edileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, PYD/YPG tarafından sınırlara yönelik bir tehdit gelmesi halinde, “Fırat Kalkanı” operasyonunda olduğu gibi bölgeye müdahale edileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan,  Şanlıurfa’nın  Harran ilçesinde AFAD tarafından düzenlenen iftara katıldı.

Erdoğan, iftar sonrası yaptığı açıklamada, PYD/YPG’den sınırlara yönelik bir tehdit gelmesi halinde,  Suriye’ye “Fırat Kalkanı”nda olduğu gibi müdahale edileceğini söyledi.

“FIRAT KALKANI’NDA NE YAPTIYSAK, AYNISINI YAPACAĞIZ”

İşte Erdoğan’ın açıklamaları:

Suriye’de şu anda devam eden bu olumsuz gelişmelerin yarın, bir gün eğer sınırlarımıza bir tehdit oluşturması, böyle bir vakayla karşı karşıya kalırsak bütün dünya şunu bilsin; bizler Fırat Kalkanı’nda ne yaptıysak aynını orada yapacağız. Bunu herkes bilsin.

“BU KONUYU KİMSEYLE İSTİŞARE ETMEYİZ!”

Ne yazık ki, stratejik ortaklarımız terör örgütleriyle beraber hareket ediyorlar. Biz kendilerine dedik ki, ‘Gelin DEAŞ terör örgütüne karşı bu işi beraber yapalım.’ Dokuz koalisyon ülkesiyle beraber biz DEAŞ denilen bu terör örgütünü halledemez miyiz? Bu PYD, YPG, bunlar terör örgütüdür. Ne yazık ki, burada ısrarlı oldular.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz