Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
CABİR’DEN TAZİYE MESAJI

CABİR’DEN TAZİYE MESAJI

İstanbul Halkalı’da yüzbinler Hz. Hüseyin’e (a.s) Lebbeyk Dedi

İstanbul Halkalı’da yüzbinler Hz. Hüseyin’e (a.s) Lebbeyk Dedi

Gadir-i Hum Bayramı Halkalı’da Coşkuyla Kutlandı

Gadir-i Hum Bayramı Halkalı’da Coşkuyla Kutlandı

GADİR-İ HUM PROGRAMINA DAVET

GADİR-İ HUM PROGRAMINA DAVET

CAMİİ AÇILIŞINA DAVET

CAMİİ AÇILIŞINA DAVET

CABİR’den Geçmiş Olsun Mesajı
CABİR’den Geçmiş Olsun Mesajı

Câbir den Geçmiş olsun mesajı Allah’ın Adıyla Kaç gündür ülkemizin turistik bölgesi olan Antalya /Manavgat’ta başlayan ve maalesef günlerdir söndürülemeyen Orman yangını bizleri derinden üzmüştür. Adana, Kayseri, Osmaniye, Mersin ve Ankara’dan sonra şimdi de Muğla /Marmaris, Bodrum, Aydın /Didim’de Ağaçlar, hayvanlar, evler’in yanması ciğerlerimizi ve canlarımızı yakıyor. Dinimizde güzelliğe, yeşil alan ve ağaç dikimine önem […]

Câbir den Geçmiş olsun mesajı
Allah’ın Adıyla
Kaç gündür ülkemizin turistik bölgesi olan Antalya /Manavgat’ta başlayan ve maalesef günlerdir söndürülemeyen Orman yangını bizleri derinden üzmüştür.
Adana, Kayseri, Osmaniye, Mersin ve Ankara’dan sonra şimdi de Muğla /Marmaris, Bodrum, Aydın /Didim’de Ağaçlar, hayvanlar, evler’in yanması
ciğerlerimizi ve canlarımızı yakıyor.
Dinimizde güzelliğe, yeşil alan ve ağaç dikimine önem verilirken, günümüzde bu güzel yerlerin yanması veya yakılması insani akıl ve mantık ile bağdaşmamaktadır. Ağaçların yaşatılması insanlığın yaşatılması demektir.
Yakılan ormanlık bölgelere birlikte canlıların yanması ise ayrı bir acı olaydır.
Caferi Alimler Birliği (Câbir) olarak bizler, her mevsimde özellikle yaz ve kuraklık dönemlerinde hiçbir ağaca ve canlıya zarar gelmemesi için, halkımızın daha çok dikkatli olması gerekliliğini belirtir, olaylara müdahil olanların bir an önce yakalanarak en ağır cezalar almalarını devlet erkânından temenni eder, bu acı ve üzücü olaylardan dolayı ülkemize özellikle bölgenin necip milletine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ayrıca bu feci olaylarda canlarını kaybedenlere Yüce Allah’tan rahmet ve mağfiret, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz.
29 Temmuz 2021
Caferi Alimler Birliği (Câbir)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz