Caferi Âlimler Birliğinden (Câbir) Kamuoyuna Duyuru

Caferi Âlimler Birliğinden (Câbir) Kamuoyuna Duyuru

Kerbela’nın küçük şehidi  Hz. Ali Asker

Kerbela’nın küçük şehidi Hz. Ali Asker

Dünya Ali Asker Günü

Dünya Ali Asker Günü

Yerlikaya’dan Özgündüz’e Ziyaret

Yerlikaya’dan Özgündüz’e Ziyaret

Afrika’da Lebbeyk Ya Hüseyin Nidası

Afrika’da Lebbeyk Ya Hüseyin Nidası

Başbakan Yıldırım Duyurdu: 2 Haziran Gecesi Rakka Operasyonu Başladı
Başbakan Yıldırım Duyurdu: 2 Haziran Gecesi Rakka Operasyonu Başladı

Başbakan Yıldırım, “2 Haziran’ı 3 Haziran’a bağlayan gece daha önce planlanan Rakka operasyonu başlatıldı.” dedi. Başbakan Yıldırım, 2 Haziran’ı 3 Haziran’a bağlayan gece, daha önce planlanan  Rakka operasyonunun başlatıldığını bildirerek, bu konuda ABD’nin gerekli bilgilendirmeyi operasyon öncesinde yaptığını belirtti. MEDYA TESMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ Başbakan  Binali Yıldırım, dün  Çankaya Köşkü’nde medya temsilcileriyle bir araya geldiği, […]

Başbakan Yıldırım, “2 Haziran’ı 3 Haziran’a bağlayan gece daha önce planlanan Rakka operasyonu başlatıldı.” dedi.

Başbakan Yıldırım, 2 Haziran’ı 3 Haziran’a bağlayan gece, daha önce planlanan  Rakka operasyonunun başlatıldığını bildirerek, bu konuda ABD’nin gerekli bilgilendirmeyi operasyon öncesinde yaptığını belirtti.

MEDYA TESMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Başbakan  Binali Yıldırım, dün  Çankaya Köşkü’nde medya temsilcileriyle bir araya geldiği, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un da hazır bulunduğu iftarda, ramazan ayının millete, İslam alemine huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diledi.

“HER İKİSİNİN DE MEKANI CENNET OLSUN”

Geçen hafta hayatını kaybeden  Yeni Şafak gazetesi yazarı  Akif Emre ile damadı tarafından bıçaklanarak öldürülen Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni  Kadir Demirel’e Allah’tan rahmet, ailesi ve okurlarına başsağlığı dileyen Yıldırım, “Akif Emre, sadece bir yazar değil aynı zamanda kaleminden mazlum coğrafyanın sesini duyuran önemli bir düşünce insanıydı.  Kadir Demirel de mesleğine aşık bir insandı. Her ikisinin de mekanı cennet olsun.” şeklinde konuştu.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz