Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; news_yandex_ru has a deprecated constructor in /home/cafe6707/public_html/wp-content/plugins/news-yandex-ru/news-yandex-ru.php on line 17
Bahçeli: OHAL Devam Etmelidir | caferiâlimler
Uluslararası Dünya Kudüs Günü

Uluslararası Dünya Kudüs Günü

Kadr’in Bilindiği Kadir Gecesi

Kadr’in Bilindiği Kadir Gecesi

KADİR GECESİ AMELLERİ

KADİR GECESİ AMELLERİ

CÂBİR’DEN FİTRE ZEKÂTI AÇIKLAMASI

CÂBİR’DEN FİTRE ZEKÂTI AÇIKLAMASI

PEYGAMBER EFENDİMİZİN RAMAZAN AYI İLE İLGİLİ HUTBESİ

PEYGAMBER EFENDİMİZİN RAMAZAN AYI İLE İLGİLİ HUTBESİ

Bahçeli: OHAL Devam Etmelidir
Bahçeli: OHAL Devam Etmelidir

Bahçeli, “OHAL’i demokrasiye karşıt, özgürlüğe karşıt gibi algılayarak tamamen ortadan kalkmasını isteyenler, 15 Temmuz’un tesir alanı üzerinde tarafkir olanlardır. Onun için herkes haddini bilmeli, ne düşünüyorsa onu açıkça söylemelidir.

 

MHP Lideri Bahçeli partililer ile yapılan bayramlaşma sonrası yaptığı açıklamada “OHAL devam etmelidir” dedi.

MHP lideri  Devlet Bahçeli, partililerle yaptığı bayramlaşma sırasında, ‘OHAL devam etmelidir’ açıklamasında bulundu.  Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşüne “siyasi şov” diyen Bahçeli, “Sözlü, sazlı adalet arayışıyla  Türkiye’nin  Ankara’dan  İstanbul’a geçiş güzergahında gösteri yapmaya gerek yoktur.” diye konuştu.

”OHAL UYGULAMASI DEVAM ETMELİDİR”

MHP Genel Başkanı Bahçeli,  MHP Genel Merkezinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde konuştu. 15 Temmuz darbe teşebbüsünün bütün yan tesirleri başta olmak üzere etkisini ortadan kaldırabilmek için Olağanüstü Hal (OHAL) uygulamasına geçildiğini kaydeden Bahçeli, OHAL uygulamasının devam etmese gerektiğine dikkat çekti. OHAL kapsamına dahil edilmiş olan unsurlar üzerinde kararlılıkla durulması gerektiğini vurguladı.

”OHAL’İ BAHANE EDEREK 15 TEMMUZ VAHŞİLİĞİNE SAHİP ÇIKILMAMALI”

Bahçeli, “OHAL’i demokrasiye karşıt, özgürlüğe karşıt gibi algılayarak tamamen ortadan kalkmasını isteyenler, 15 Temmuz’un tesir alanı üzerinde tarafkir olanlardır. Onun için herkes haddini bilmeli, ne düşünüyorsa onu açıkça söylemelidir. OHAL’i bahane ederek 15 Temmuz vahşiliğine örtülü olarak sahip çıkmamalıdır. 15 Temmuz gerçekleşmiş olsaydı  Türkiye’de parlamento kalacak mıydı,  Türkiye Cumhuriyeti devleti ne hale düşecekti, adaletin A’sından kim bahsedecekti, hangi adalet uygulanacaktı? O zaman böyle bir adalet için yürümenin hedefi neresi olacaktı?  Maltepe mi,  Ankara Başkentimiz mi olacaktı? Bunları hep beraber dikkate almak lazımdır” diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz