Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
CABİR’DEN TAZİYE MESAJI

CABİR’DEN TAZİYE MESAJI

İstanbul Halkalı’da yüzbinler Hz. Hüseyin’e (a.s) Lebbeyk Dedi

İstanbul Halkalı’da yüzbinler Hz. Hüseyin’e (a.s) Lebbeyk Dedi

Gadir-i Hum Bayramı Halkalı’da Coşkuyla Kutlandı

Gadir-i Hum Bayramı Halkalı’da Coşkuyla Kutlandı

GADİR-İ HUM PROGRAMINA DAVET

GADİR-İ HUM PROGRAMINA DAVET

CAMİİ AÇILIŞINA DAVET

CAMİİ AÇILIŞINA DAVET

BAE Bu Cesareti Kimden Alıyor?
BAE Bu Cesareti Kimden Alıyor?

BAE’den Haddini Aşan Açıklama: Türkiye’nin Tarafsız Kalması Daha İyi Olur Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Körfez turunu yorumlayan BAE Dışişleri Bakanı Gargaş, Türkiye’nin bu konuda tarafsız kalmasının daha iyi olacağını açıkladı. Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Enver Muhammed Gargaş,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez turunu yorumladı. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri Bakanı Enver Muhammed Gargaş,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip […]

BAE’den Haddini Aşan Açıklama: Türkiye’nin Tarafsız Kalması Daha İyi Olur

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Körfez turunu yorumlayan BAE Dışişleri Bakanı Gargaş, Türkiye’nin bu konuda tarafsız kalmasının daha iyi olacağını açıkladı.

Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Enver Muhammed Gargaş,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez turunu yorumladı.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri Bakanı Enver Muhammed Gargaş,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez turunun  Katar krizine ilişkin yeni bir şey sunmadığını ve  Türkiye’nin bu konuda tarafsız kalmasının daha iyi olacağını söyledi.

“TÜRKİYE TARAFSIZ KALSIN, ERDOĞAN’IN ZİYARETİ BİR ŞEY SUNMADI”

Erdoğan’ın  Suudi Arabistan,  Katar ve  Kuveyt’e yaptığı ziyaretleri  Twitter hesabından yorumlayan Gargaş, ” Türkiye  Cumhurbaşkanı’nın ziyareti, yeni bir şey sunmadı.  Türkiye’nin aceleci tutumu nedeniyle, bu krizde tarafsız kalmak  Ankara için en iyi seçenek olacaktır. Zira hiçbir ziyaret,  Katar’ın kendi tutumunda yapacağı etkiyi yaratamaz” ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN KÖRFEZ TURU

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan,  Katar ve Körfez ülkeleri arasında yaşanan krize çözüm bulmak amacıyla sırasıyla  Suudi Arabistan,  Kuveyt ve  Katar’a ziyarette bulunmuştu.

Erdoğan’ın turun son durağı olan  Doha’da  Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad el Sani ile görüşmesinin ardından Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü  İbrahim Kalın, görüşmeler sonucu “krizin müzakere ve diyalog yoluyla çözümü için mevcut girişimlerin devam ettirilmesi hususunda muhataplarıyla mutabık kalınmış olduğu” yönünde açıklamada bulunmuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz