Congratulations, you just completed Horizontal Scrolling Announcement plugin installation.
ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

ZEYTİNBURNU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CABİR’DEN ZHGM’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

GENÇLİK LİDERİYLE BULUŞTU

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

KUTLU DOĞUM VE VAHDET HAFTASI

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

CÂBİR’DEN AFGANİSTAN’DAKİ CUMA SALDIRISINA TAZİYE VE KINAMA

Azerbaycan Ordusu, Ermenistan’ın Bir Ateş Noktasını İmha Etti
Azerbaycan Ordusu, Ermenistan’ın Bir Ateş Noktasını İmha Etti

Azerbaycan ordusu, mevzileri ve sivil yerleşim yerlerine sürekli saldırı düzenleyen Ermenistan ordusuna ait bir ateş noktasını vurarak imha etti. Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, cephe hattının Fuzuli-Hocavend yönünde  Azerbaycan mevzilerini sürekli ateşe tutan  Ermenistan ordusuna ait ateş noktası vurularak imha edildi.  Ermenistan ordusunun can kaybı verdiğini vurgulayan Bakanlık, saldırının görüntülerini kamuoyuyla paylaştı. AZERBAYCAN ERMENİSTAN […]

Azerbaycan ordusu, mevzileri ve sivil yerleşim yerlerine sürekli saldırı düzenleyen Ermenistan ordusuna ait bir ateş noktasını vurarak imha etti.

Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, cephe hattının Fuzuli-Hocavend yönünde  Azerbaycan mevzilerini sürekli ateşe tutan  Ermenistan ordusuna ait ateş noktası vurularak imha edildi.  Ermenistan ordusunun can kaybı verdiğini vurgulayan Bakanlık, saldırının görüntülerini kamuoyuyla paylaştı.

AZERBAYCAN ERMENİSTAN ARASINDA GERGİNLİK TIRMANIYOR

Ermenistan Silahlı Kuvvetleri, yine sivil yerleşim bölgelerini hedef aldı.  Azerbaycan Savunma Bakanlığı bu tür saldırılara son verilmemesi halinde cephe derinliğindeki yerleşim bölgelerinin de hedef alınacağı uyarısında bulundu. Son dönemde cephenin çeşitli bölgelerinde  Azerbaycan’a ait sivil yerleşim yerlerinin hedef alınması ise gerginliği tırmandırıyor.

Ermenistan rahat durmuyor Azerbaycan’a saldırı

ERMENİSTAN ORDUSU SİVİLLERİ HEDEF ALDI

Ermenistan Silahlı Kuvvetleri son olarak dün gece 82 ve 120 milimetrelik havan toplarıyla  Azerbaycan mevzileri ve cephenin Terter, Ağdam,Füzuli istikametindeki sivil yerleşim bölgelerini hedef aldı.

AZERBAYCAN’DAN UYARI: SON VERMEZSENİZ VURACAĞIZ

Saldırıda can kaybı meydana gelmezken,  Azerbaycan Savunma Bakanlığı,  Ermenistan Silahlı Kuvvetlerini bu tür tahribatlara son vermeye çağırdı. Savunma Bakanlığı, saldırılara son verilmemesi halinde, düşman savunmasının derinliğindeki bölgelerin ateşe tutulacağını açıkladı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz